pracownia architektoniczna kg architekci

O NAS

Pracownia architektoniczna kg architekci powstała w 2009 roku.  Naszym priorytetem stało się indywidualne podejście do każdego klienta i tematu. Atutem pracowni jest współpraca z wysokiej klasy projektantami  różnych specjalności. pozwala nam to przeprowadzać sprawnie proces projektowania od początku do końca  – od koncepcji do realizacji.
Zajmujemy się projektami architektonicznymi i budowlanymi obiektów budownictwa powszechnego od domów jednorodzinnych poprzez budownictwo mieszkaniowe, użyteczności publicznej do budownictwa przemysłowego.
Przygotowujemy kompleksowe opracowania projektowe, dostosowując się do wymagań i potrzeb Inwestorów z zachowaniem uwarunkowań przestrzennych. Ze względu na szeroki zakres działalności dbamy o to, aby realizowane przez nas projekty, były przemyślane i tworzyły spójną całość na wszystkich etapach przygotowywania inwestycji od rozpoczęcia procedur planistycznych do zakończenia procesu projektowania obiektów kubaturowych.
Projekty architektoniczne realizujemy z uwzględnieniem wielkości budżetów inwestycyjnych oraz dbałością o wysoki poziom estetyczny, funkcjonalny i techniczny.

 

 

 

 

 

Copyright © 2009-2024 KG ARCHITEKCI

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.